2. Verfahren
Verfahren
Titel: SKM/UPOL – Praní a žehlení prádla 2026 - 2027
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou pravidelné služby spočívající v praní, čištění a žehlení ložního prádla, ostatního prádla a prádla pro potravinářský provoz, blíže specifikovaného v příloze č. 4 zadávací dokumentace, pro Správu kolejí a menz Univerzity Palackého v Olomouci. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále odvoz, dovoz, třídění a balení ložního prádla, ostatního prádla a prádla pro potravinářský provoz, v předpokládaném množství dle předchozího období tak, jak je uvedeno v příloze č. 4 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SKM/UPOL – Praní a žehlení prádla 2026 - 2027