2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na tiskárny, kopírky, multifunkce (II.)
Beschreibung: Nákup a dodávka standardního kancelářského ICT vybavení (tiskárny, skenery, kopírky, multifunkce) v nepravidelných intervalech a odlišných objemech po celou dobu trvání DNS formou jednotlivě vyhlašovaných veřejných zakázek.
Vorherige Bekanntmachung: 360528-2016
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na tiskárny, kopírky, multifunkce (II.)