2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace technologie recyklace pracích vod včetně následného dvouletého servisu pro Městský bazén Karviná - II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace, zprovoznění a záruční servis recyklační linky pracích vod pískových filtrů s katalytickým systémem zajišťujícím rozklad vedlejších produktů dezinfekce pro Městský bazén Karviná, Leonovova 1797/1, 733 01 Karviná - Hranice. Zadavatel požaduje zařízení pro recyklaci vody ze tří bazénů, přičemž součástí jednoho z bazénů je vířivka. Součástí předmětu této zakázky je: a) zpracování dokumentace technického řešení napojení dodávaných přístrojů a zařízení na recyklaci pracích vod pískových filtrů (dále jen „zařízení“) na bazénový systém objednatele b) dodávka, instalace a montáž nového zařízení c) zprovoznění a provedení zkoušky funkčnosti zařízení a zaškolení obsluhy, d) zapracování potřebných údajů o zařízení do provozního řádu bazénu, e) zkušební provoz zařízení. f) dvouletý servis zprovozněného zařízení Technické požadavky na dodávané zařízení a jeho součásti, podmínky pro instalaci zařízení, informace o množství vody určené k recyklaci, požadavky na parametry a kvalitu výstupního produktu a další nezbytné technické údaje týkající se plnění předmětu této veřejné zakázky jsou podrobně popsány v požadavcích na dodávané zařízení (příloha č. 3 ZD)
Interne Kennung: Dodávka a instalace technologie recyklace pracích vod včetně následného dvouletého servisu pro Městský bazén Karviná - II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001