See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu instalacji HVAC wraz z naprawą urządzeń na pojazdach EN76-048, EN76-049, EN76-050, EN76-051, EN76-052 dla poziomu utrzymania P4 zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania z pojazdu EN76 typu 22WE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie przeglądu instalacji HVAC wraz z naprawą urządzeń na pojazdach EN76-048, EN76-049, EN76-050, EN76-051, EN76-052 dla poziomu utrzymania P4 zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania z pojazdu EN76 typu 22WE
Vorherige Bekanntmachung: 551035-2024
Interne Kennung: By.240.1905.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie przeglądu instalacji HVAC wraz z naprawą urządzeń na pojazdach EN76-048, EN76-049, EN76-050, EN76-051, EN76-052 dla poziomu utrzymania P4 zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania z pojazdu EN76 typu 22WE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji