See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor huur toestellen warme dranken en levering van toebehoren voor bemande dienstgebouwen in Antwerpen en Zeebrugge
Beschreibung: De opdracht omvat de huur, levering, installatie en het onderhoud van warme drankenautomaten op diverse locaties binnen POAB. De leverancier dient hoogwaardige automaten te leveren die geschikt zijn voor het serveren van koffie, heet water en warme chocolademelk. De automaten moeten gebruiksvriendelijk, energiezuinig en voorzien zijn van een waterfilteringssysteem. De leverancier is verantwoordelijk voor het regelmatig onderhoud van de machines. POAB staat in voor de regelmatige reiniging, evenals het tijdig aanvullen van ingrediënten en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: PPP0B3-17328/5540/B11265
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11265_1