164216-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania i sprzętu oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM".
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania i sprzętu oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM".
BeschreibungDostawa oprogramowania i sprzętu oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM". Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 8 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung69156-2026
Interne KennungPN/269/WZP/25 - 159/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 79212000 Betriebsprüfung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1: Dostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS
BeschreibungDostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne KennungPakiet nr 1: Dostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung