2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania narzędziowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji na oprogramowanie narzędziowe Microsoft Dynamics 365 Sales lub oprogramowanie równoważne: 1) Dostawa 55 szt. subskrypcji licencji Dynamics 365 Sales Enterprise Edition (Education Faculty Pricing) (CFQ7TTC0LFF1:0019) na czas 12 miesięcy lub oprogramowania równoważnego wraz z udzieleniem lub zapewnieniem gwarancji dla dostarczonych subskrypcji oprogramowania przez okres obowiązywania subskrypcji; 2) Dostawa 5 szt. subskrypcji licencji Dynamics 365 Sales Premium Edition (Education Faculty Pricing) (CFQ7TTC0HBSJ:0008) na czas 12 miesięcy lub oprogramowania równoważnego wraz z udzieleniem lub zapewnieniem gwarancji dla dostarczonych subskrypcji oprogramowania przez okres obowiązywania subskrypcji. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia: do 7 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy.
Interne Kennung: ZWiDIT.2610.2.2026.20.AMA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001