2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba kampusu LF UP v Olomouci – Interiérové vybavení II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž interiérového vybavení v rámci novostavby objektu na ulici Hněvotínská pro potřeby Lékařské fakulty UP v Olomouci a Fakulty zdravotnických věd UP v Olomouci. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v příloze č. 4 zadávací dokumentace, kterou zpracoval Ateliér Velehradský, s. r. o., Libušino údolí 76, 623 00 Brno, IČO: 292 63 140 v 08/2025. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 35 Zákona rozdělen na dvě samostatné části, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na všechny části veřejné zakázky. Součástí předmětu veřejné zakázky je také: • zpracování dodavatelské a výrobní dokumentace před vlastní realizací. Výrobní dokumentaci je Dodavatel povinen před vlastní realizací dodávky interiérového vybavení každé části díla ev. před zadáním výroby jednotlivých prvků odsouhlasit se Zadavatelem, • zpracování dokumentace skutečného provedení dodávky interiéru 1x v elektronické podobě, • úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní montáži v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů z místa plnění, • zaměření místa plnění před zahájením výroby, doprava na místo plnění, montáž, vč. veškerého montážního materiálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sedací nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž sedacího nábytku.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Ostatní interiérové vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž ostatního interiérového vybavení.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke