2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu komputerowego dla trzech szkół ponadpodstawowych w Słupsku w ramach projektu pn. „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla nw. szkół ponadpodstawowych: - Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 2, 76-200 Słupsk; - Zespół Szkół Technicznych, ul. Karola Szymanowskiego 5, 76-200 Słupsk; - Zespół Szkół "Elektryk" im. Noblistów Polskich, ul. Szczecińska 60, 76-200 Słupsk. 2. Postępowanie prowadzone jest w ramach projektu w ramach projektu „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – podniesienie jakości edukacji w ponadpodstawowych szkołach zawodowych (EFS+)” 3. Rodzaj zamówienia: dostawa 4. Zamówienie zostało podzielone na trzy części: CZĘŚĆ 1 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych CZĘŚĆ 2 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Technicznych CZĘŚĆ 3 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół "Elektryk" 5. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub dowolną ilość części. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz projekt umowy – Załącznik Nr 4 do SWZ . 7. Kody CPV: 30200000-1; 30230000-0 ; 30213100-6 ; 30213300-8 ; 30237300-2 ; 48900000-7 ; 48700000-5 8. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania w Jednolitym Dokumencie Zamówień Publicznych, zwanego dalej „JEDZ” części zamówienia których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych Podwykonawców.
Interne Kennung: AT.RZP.271.1.2026.MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30237300 Computerbedarf, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Technicznych
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Technicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213300 Tischcomputer, 30237300 Computerbedarf, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół "Elektryk"
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 – Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół "Elektryk"