See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa autobusów elektrycznych dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych, przegubowych, niskopodłogowych, trzyosiowych autobusów miejskich typu MEGA, jednej marki i typu, konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu prawostronnego, napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część I zamówienia) Autobusy muszą należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 6 kierowców i 2 pracowników zaplecza technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów i systemów. b) dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych, dwuosiowych autobusów miejskich typu MIDI napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część II zamówienia). Autobusy muszą należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 6 kierowców i 1 pracownika zaplecza technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów i systemów. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: a) Część I – Zakup i dostawa 4 szt. elektrycznych autobusów miejskich typu MEGA dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze; b) Część II – Zakup i dostawa 4 szt. elektrycznych autobusów miejskich typu MIDI dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące parametrów technicznych, gwarancji, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zostały określone w: a) Dotyczy Części I : TOMIE II Projekt umowy - Część I autobusy elektryczne typu MEGA ; TOMIE III SWZ Opis przedmiotu zamówienia - Część I autobusy elektryczne typu MEGA b) Dotyczy Części II : TOMIE IV Projekt umowy - Część II autobusy elektryczne typu MIDI ; TOMIE V SWZ Opis przedmiotu zamówienia - Część II autobusy elektryczne typu MIDI
Interne Kennung: PN/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: ZAKUP I DOSTAWA 4 SZT. ELEKTRYCZNYCH AUTOBUSÓW MIEJSKICH TYPU MEGA DLA MIEJSKIEGO ZAKŁADU KOMUNIKACYJNEGO SP. Z O.O. W JELENIEJ GÓRZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach Części I: jest dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych, przegubowych, niskopodłogowych, trzyosiowych autobusów miejskich typu MEGA, jednej marki i typu, konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu prawostronnego, napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część I zamówienia) Autobusy muszą należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 6 kierowców i 2 pracowników zaplecza technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów i systemów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące parametrów technicznych, gwarancji, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zostały określone w: a) Dotyczy Części I : TOMIE II Projekt umowy– Część I autobusy elektryczne typu MEGA; TOMIE III SWZ Opis przedmiotu zamówienia– Część I autobusy elektryczne typu MEGA
Interne Kennung: PN/1/2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: ZAKUP I DOSTAWA 4 SZT. ELEKTRYCZNYCH AUTOBUSÓW MIEJSKICH TYPU MIDI DLA MIEJSKIEGO ZAKŁADU KOMUNIKACYJNEGO SP. Z O.O. W JELENIEJ GÓRZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych, dwuosiowych autobusów miejskich typu MIDI napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część II zamówienia). Autobusy muszą należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 6 kierowców i 1 pracownika zaplecza technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów i systemów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące parametrów technicznych, gwarancji, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zostały określone w: Dotyczy Części II :TOMIE IV Projekt umowy- Część II autobusy elektryczne typu MIDI ; TOMIE V SWZ Opis przedmiotu zamówienia - Część II autobusy elektryczne typu MIDI
Interne Kennung: PN/1/2025 - Część II