2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leidinginspecties Ruwwater Systeem Biesbosch Noord
Beschreibung: In het kader van lange termijn assetbeheer van het Biesbosch Noord systeem heeft Evides de behoefte om de technische toestand van de ruwwatertransportleiding RW30 DN1800 te bepalen door de leiding inwendig te inspecteren. Evides verkent de mogelijkheid voor het uitvoeren van de volgden inspecties: 1. Inline inspectie met onbekabelde inspectietools, vrij zwevend met de stroming in de buisleiding, voor de inspectie van stalen en betonnen buizen; 2. Inline inspectie met een onbekabelde lekdetectie inspectietool, type “ball”/”sphere”. Middels deze marktconsultatie wenst Evides informatie te ontvangen over de verschillende inspectiemogelijkheden, marktpartijen en overige relevante informatie ten aanzien van deze inspectie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen