See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud op alle campussen van UCLL
Beschreibung: Hogeschool UCLL biedt 20 graduaten, 22 professionele bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen en 50 postgraduaten aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 18.000 studenten en 1.800 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Het betreft een openbare procedure met gunningscriteria voor het uitvoeren van schoonmaakonderhoud op alle campussen van UCLL. Het volgen van de procedure van de open procedure houdt geen verplichting in tot het toewijzen van de opdracht. De inschrijver is verplicht om zich op de volgende documenten te baseren bij het opmaken van zijn offerte: 1) Opdrachtbeschrijving, per perceel, van de poetswerkzaamheden (zie technisch deel) 2) Bijgeleverde plannen, programmatietabellen_meetstaten van te kuisen gebouwen (zie bijlage E en F) 3) Verplicht plaatsbezoek en vragenronde op 12/11/2025 en 13/11/2025 te Leuven en 14/11/2025 te Limburg op straffe van nietigheid van inschrijving Wachtkamerregeling Indien de gegunde leverancier zich niet aan de afspraken houdt, indien de lopende overeenkomst wordt verbroken, zal de opdracht toegewezen worden aan de tweede in rang van de procedure. Als de tweede in rang de opdracht niet kan uitvoeren, zal deze overgaan naar de derde in rang en dit voor de resterende periode van de procedure. De voorwaarden en duur van de wachtregeling omvat dezelfde als deze vermeld in het bestek.
Interne Kennung: PPP0Q7-191/6027/AP25014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 " UC Limburg vzw: Campus Diepenbeek: Blok A-T en Conference"
Beschreibung: Perceel 1 " UC Limburg vzw: Campus Diepenbeek: Blok A-T en Conference"
Interne Kennung: AP25014_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 "UC Limburg vzw: Campus Hasselt"
Beschreibung: Perceel 2 "UC Limburg vzw: Campus Hasselt"
Interne Kennung: AP25014_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 "UC Limburg Vzw en HBO Verpleegkunde Genk: Campus Genk"
Beschreibung: Perceel 3 "UC Limburg Vzw en HBO Verpleegkunde Genk: Campus Genk"
Interne Kennung: AP25014_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 "UC Limburg vzw: Houthalen"
Beschreibung: Perceel 4 "UC Limburg vzw: Houthalen"
Interne Kennung: AP25014_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 "UC Leuven vzw: Campus Hertogstraat"
Beschreibung: Perceel 5 "UC Leuven vzw: Campus Hertogstraat"
Interne Kennung: AP25014_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 "UC Leuven vzw: Sportinfrastructuur"
Beschreibung: Perceel 6 "UC Leuven vzw: Sportinfrastructuur"
Interne Kennung: AP25014_6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (idem als aan de hoofdopdracht)
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 "UC Leuven vzw: Campus Diest"
Beschreibung: Perceel 7 "UC Leuven vzw: Campus Diest"
Interne Kennung: AP25014_7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 "UC Leuven vzw: Campus Gasthuisberg"
Beschreibung: Perceel 8 "UC Leuven vzw: Campus Gasthuisberg"
Interne Kennung: AP25014_8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 "UC Leuven vzw: Campus Sociale School"
Beschreibung: Perceel 9 "UC Leuven vzw: Campus Sociale School"
Interne Kennung: AP25014_9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10 "UC Leuven vzw: Campus Connect"
Beschreibung: Perceel 10 "UC Leuven vzw: Campus Connect"
Interne Kennung: AP25014_10
164431-2026 - Resultaat
België – Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur – Schoonmaakonderhoud op alle campussen van UCLL
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Hogeschool UCLL biedt 20 graduaten, 22 professionele bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen en 50 postgraduaten aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 18.000 studenten en 1.800 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Het betreft een openbare procedure met gunningscriteria voor het uitvoeren van schoonmaakonderhoud op alle campussen van UCLL. Het volgen van de procedure van de open procedure houdt geen verplichting in tot het toewijzen van de opdracht. De inschrijver is verplicht om zich op de volgende documenten te baseren bij het opmaken van zijn offerte: 1) Opdrachtbeschrijving, per perceel, van de poetswerkzaamheden (zie technisch deel) 2) Bijgeleverde plannen, programmatietabellen_meetstaten van te kuisen gebouwen (zie bijlage E en F) 3) Verplicht plaatsbezoek en vragenronde op 12/11/2025 en 13/11/2025 te Leuven en 14/11/2025 te Limburg op straffe van nietigheid van inschrijving Wachtkamerregeling Indien de gegunde leverancier zich niet aan de afspraken houdt, indien de lopende overeenkomst wordt verbroken, zal de opdracht toegewezen worden aan de tweede in rang van de procedure. Als de tweede in rang de opdracht niet kan uitvoeren, zal deze overgaan naar de derde in rang en dit voor de resterende periode van de procedure. De voorwaarden en duur van de wachtregeling omvat dezelfde als deze vermeld in het bestek.
Interne identificatiecode: PPP0Q7-191/6027/AP25014
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AP25014_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: AP25014_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: AP25014_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: AP25014_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: AP25014_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: AP25014_6
Opties:
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: AP25014_7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: AP25014_8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: AP25014_9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: AP25014_10