2. Verfahren
Verfahren
Titel: MT Dílčí objednávka - Provoz a rozvoj subsystému CEV
Beschreibung: práce dle nabídky: Provoz a rozvoj subsystému CEV Ad-hoc služby Rozvoj a úpravy systému CEV 2025 této nabídky se netýká bod 3 z nabídky - Servisní a uživatelská podpora
Interne Kennung: 01PU-005991
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodatek č. 2 MT Dílčí objednávka - Provoz a rozvoj subsystému CEV
Beschreibung: Předmětem Dodatku je provedení nezbytné smluvní úpravy termínů plnění Dílčí objednávky č. 6, konkrétně pak její 2. Etapy, a to v návaznosti na nezbytné optimalizace funkčnosti systému CEV po dodání 1. Etapy téže objednávky. Tyto služby optimalizace nebyly předmětem Dílčí objednávky č. 6 a nebyly z pohledu ŘSD předvídatelné, ale jejich poskytnutí je nezbytné a s ohledem na jejich potřebnost mají tyto optimalizace pro ŘSD vyšší prioritu, než plnění 2. Etapy dle Dílčí objednávky č. 6. Tyto služby optimalizace tak bylo nutné časově předřadit před některé z činností v rámci 2. Etapy, což s sebou nese nutnost prodloužení termínů plnění 2. Etapy dle Dílčí objednávky č. 6 právě o dobu, po kterou mají být realizovány služby optimalizace, a to s ohledem na kapacity Dodavatele.
Interne Kennung: 01DGR-002923
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung