See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dla Kardiologii Inwazyjnej (dzierżaw aparatów) - sprzęt specjalistyczny, depozyt w tym zakresie
Beschreibung: 2. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 122 niepodzielne części, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
Vorherige Bekanntmachung: 794910-2025
Interne Kennung: NLZ.2025.271.74
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Pętle do chwytania ciał obcych
Beschreibung: Część 1 Pętle do chwytania ciał obcych
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Cewnik prowadzący
Beschreibung: Część 22 Cewnik prowadzący
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Stent CO-CR uwalniający lek z biodegradowalnego polimeru
Beschreibung: Część 26 Stent CO-CR uwalniający lek z biodegradowalnego polimeru
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Cewnik balonowy do zmian kompleksowych
Beschreibung: Część 30 Cewnik balonowy do zmian kompleksowych
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 Zawór hemostatyczny
Beschreibung: Część 46 Zawór hemostatyczny
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy o nietypowych średnicach i do bardzo długich zmian
Beschreibung: Część 47 Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy o nietypowych średnicach i do bardzo długich zmian
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 Cewnik do IVUS
Beschreibung: Część 49 Cewnik do IVUS
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 Zestaw PFO do przezskórnego zamykania ubytków w przegrodzie międzyprzedsionkowej dla pacjentów z alergią na nikiel*
Beschreibung: Część 50 Zestaw PFO do przezskórnego zamykania ubytków w przegrodzie międzyprzedsionkowej dla pacjentów z alergią na nikiel*
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 Zestaw ASD do przezskórnego zamykania ubytków w przegrodzie międzyprzedsionkowej *
Beschreibung: Część 51 Zestaw ASD do przezskórnego zamykania ubytków w przegrodzie międzyprzedsionkowej *
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0079
Titel: Część 79 Cewniki prowadzące w rozmiarach 6F i świetle wewnętrznym odpowiednio .072".
Beschreibung: Część 79 Cewniki prowadzące w rozmiarach 6F i świetle wewnętrznym odpowiednio .072".
Interne Kennung: Część 79
Los: LOT-0111
Titel: Część 111 Prowadnik diagnostyczny
Beschreibung: Część 111 Prowadnik diagnostyczny
Interne Kennung: Część 111
Los: LOT-0115
Titel: Część 115 Koszulka naczyniowa z zastawką do tętnicy promieniowej
Beschreibung: Część 115 Koszulka naczyniowa z zastawką do tętnicy promieniowej
Interne Kennung: Część 115
Los: LOT-0119
Titel: Część 119 Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej o powiększonym świetle wewnętrznym
Beschreibung: Część 119 Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej o powiększonym świetle wewnętrznym
Interne Kennung: Część 119