See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: środki czystości, środki do dezynfekcji, materiały jednorazowe do sterylizacji, materiały jednorazowe do pacjenta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest środków czystości, środków do dezynfekcji, materiałów jednorazowych do sterylizacji, materiałów jednorazowych do pacjenta. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 591378-2025
Interne Kennung: DZP.260.24.2025.MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Chusteczki do dezynfekcji powierzchni
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: Środki do dezynfekcji narzędzi
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Preparaty na bazie alkoholu do dezynfekcji małych powierzchni
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0014
Titel: Preparaty do czyszczenia powierzchni
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Środki do myjko-dezynfektora typ Meiko Top Line 20. Preparat do mycia i płukania basenów szpitalnych.
Interne Kennung: 15