2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont drogi powiatowej (dawniej droga wojewódzka 366) w km 0+000 ÷ km 3+974 oraz km 7+505 ÷ km 24+176 o łącznej długości 19 505 (z wyłączeniem odcinka km 13+500 ÷ km 14+640)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi powiatowej (dawna DW366) oraz obiektów inżynierskich w km 0+000 ÷ km 3+974 oraz w km 7+505 ÷ km 24+176 o łącznej długość 19 505 (z wyłączeniem odcinka km 13+500 ÷ km 14+640). Ze względu na różny stan degradacji nawierzchni oraz parametry istniejącej drogi przewidziano następujący zakres robót w kolejności ich wykonywania w latach 2024-2029: ETAP I w km 10+640÷12+010 ul. Topolowa (Marczyce), ETAP II w km 14+640÷16+100 ul. Tyrolska (Sosnówka), ETAP III w km 7+505÷8+955 ul. K. Pułaskiego przez Zachełmie i Podgórzyn, ETAP IV w km 16+100÷17+803 ul. Nowowiejska przez Miłków do ronda, ETAP V w km 17+910÷18+311 Miłków/Ścięgny, ETAP VI w km 12+150÷13+420 przez Sosnówkę, ETAP VII w km 18+311÷19+461 przez Ścięgny, ETAP VIII w km 19+461÷24+184 przez Kowary, ETAP IX w km 8+955÷10+640 ul. Jana Pawła II, Topolowa (Podgórzyn), ETAP X w km 0+000÷3+974 ul. Kryształowa przez Piechowice. Wykonawca może realizować równolegle etapy, jeśli nie spowoduje to kolizji z innymi realizowanymi inwestycjami – w związku z wprowadzeniem objazdów w ruchu drogowym. Dopuszcza się rozpoczęcie kolejnego etapu robót przed zakończeniem i odbiorem innego (poprzedniego) etapu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/zakres prac niezbędnych do wykonania znajduje się w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ (obejmującym całość zadania); 2) Dokumentacji projektowo-technicznej, stanowiącej Załącznik Nr 6 do SWZ, na którą składają się: dokumentacja techniczna, uzgodnienia, projekty stałej organizacji ruchu oraz – w zakresie robót mostowych – tymczasowej organizacji ruchu, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót oraz kosztorysy ofertowe, a także opis wymagań dotyczący wykonania, dostawy i montażu tablic informacyjnych – z podziałem na etapy: a) w zakresie Etapu I – Załącznik Nr 6.1 do SWZ; b) w zakresie Etapu II – Załącznik Nr 6.2 do SWZ; c) w zakresie Etapu III – Załącznik Nr 6.3 do SWZ; d) w zakresie Etapu IV – Załącznik Nr 6.4 do SWZ; e) w zakresie Etapu V (obejmującym roboty drogowe) – Załącznik Nr 6.5.D do SWZ; f) w zakresie Etapu V (obejmującym roboty mostowe) – Załącznik Nr 6.5.M do SWZ; g) w zakresie Etapu VI – Załącznik Nr 6.6 do SWZ; h) w zakresie Etapu VII – Załącznik Nr 6.7 do SWZ; i) w zakresie Etapu VIII – Załącznik Nr 6.8 do SWZ; j) w zakresie Etapu IX – Załącznik Nr 6.9 do SWZ; k) w zakresie Etapu X – Załącznik Nr 6.10 do SWZ. Zadanie pn. „Remont drogi powiatowej (dawniej droga wojewódzka 366) w km 0+000 ÷ km 3+974 oraz km 7+505 ÷km 24+176 o łącznej długości 19 505 m (z wyłączeniem odcinka km 13+500 ÷ km 14+640)” dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Vorherige Bekanntmachung: 523035-2024
Interne Kennung: BZP.272.1.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi powiatowej (dawna DW366) oraz obiektów inżynierskich w km 0+000 ÷ km 3+974 oraz w km 7+505 ÷ km 24+176 o łącznej długość 19 505 (z wyłączeniem odcinka km 13+500 ÷ km 14+640). Ze względu na różny stan degradacji nawierzchni oraz parametry istniejącej drogi przewidziano następujący zakres robót w kolejności ich wykonywania w latach 2024-2029: ETAP I w km 10+640÷12+010 ul. Topolowa (Marczyce), ETAP II w km 14+640÷16+100 ul. Tyrolska (Sosnówka), ETAP III w km 7+505÷8+955 ul. K. Pułaskiego przez Zachełmie i Podgórzyn, ETAP IV w km 16+100÷17+803 ul. Nowowiejska przez Miłków do ronda, ETAP V w km 17+910÷18+311 Miłków/Ścięgny, ETAP VI w km 12+150÷13+420 przez Sosnówkę, ETAP VII w km 18+311÷19+461 przez Ścięgny, ETAP VIII w km 19+461÷24+184 przez Kowary, ETAP IX w km 8+955÷10+640 ul. Jana Pawła II, Topolowa (Podgórzyn), ETAP X w km 0+000÷3+974 ul. Kryształowa przez Piechowice. Wykonawca może realizować równolegle etapy, jeśli nie spowoduje to kolizji z innymi realizowanymi inwestycjami – w związku z wprowadzeniem objazdów w ruchu drogowym. Dopuszcza się rozpoczęcie kolejnego etapu robót przed zakończeniem i odbiorem innego (poprzedniego) etapu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/zakres prac niezbędnych do wykonania znajduje się w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ (obejmującym całość zadania); 2) Dokumentacji projektowo-technicznej, stanowiącej Załącznik Nr 6 do SWZ, na którą składają się: dokumentacja techniczna, uzgodnienia, projekty stałej organizacji ruchu oraz – w zakresie robót mostowych – tymczasowej organizacji ruchu, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót oraz kosztorysy ofertowe, a także opis wymagań dotyczący wykonania, dostawy i montażu tablic informacyjnych – z podziałem na etapy: a) w zakresie Etapu I – Załącznik Nr 6.1 do SWZ; b) w zakresie Etapu II – Załącznik Nr 6.2 do SWZ; c) w zakresie Etapu III – Załącznik Nr 6.3 do SWZ; d) w zakresie Etapu IV – Załącznik Nr 6.4 do SWZ; e) w zakresie Etapu V (obejmującym roboty drogowe) – Załącznik Nr 6.5.D do SWZ; f) w zakresie Etapu V (obejmującym roboty mostowe) – Załącznik Nr 6.5.M do SWZ; g) w zakresie Etapu VI – Załącznik Nr 6.6 do SWZ; h) w zakresie Etapu VII – Załącznik Nr 6.7 do SWZ; i) w zakresie Etapu VIII – Załącznik Nr 6.8 do SWZ; j) w zakresie Etapu IX – Załącznik Nr 6.9 do SWZ; k) w zakresie Etapu X – Załącznik Nr 6.10 do SWZ. Zadanie pn. „Remont drogi powiatowej (dawniej droga wojewódzka 366) w km 0+000 ÷ km 3+974 oraz km 7+505 ÷ km 24+176 o łącznej długości 19 505 m (z wyłączeniem odcinka km 13+500 ÷ km 14+640)” dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.