164589-2025 - Ergebnis
Tschechien – Anbringen von Leitplanken – Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení
BeschreibungOpravy svodidel po dopravních nehodách a odstranění dalších následků a škod vzniklých v souvislosti s dopravní nehodou v rozsahu stanoveném smlouvou.
Vorherige Bekanntmachung36585-2022
Interne Kennung80SD000155
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233280 Anbringen von Leitplanken
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 7
BeschreibungZ důvodu zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu na dálnici je nutné udržovat bezpečnostní zařízení, vybavení dálnice a její další části v bezvadném stavu.
Interne Kennung80SD000162