2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej dla Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i dystrybucja energii elektrycznej dla Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie do punktów poboru energii elektrycznej znajdujących się pod adresem: Chełmska 21, Puławska 61 i al. Lotników 1.
Interne Kennung: P/3/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001