2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne w zakresie badań i konsultacji genetycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne w zakresie badań i konsultacji genetycznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne w zakresie badań i konsultacji genetycznych.