164603-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauverwaltungsleistungen – Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla inwestycji przy ul. Jarzębowej oraz ul. Kotarbińskiego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla inwestycji przy ul. Jarzębowej oraz ul. Kotarbińskiego w Poznaniu
Beschreibung: Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu dla inwestycji przy ul. Jarzębowej oraz ul. Kotarbińskiego w Poznaniu. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określony został w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.200.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określony został w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ