16463-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – „Realizacja usługi transportu dla osób niepełnosprawnych”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Realizacja usługi transportu dla osób niepełnosprawnych”.
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest realizacja usługi transportowej dla osób z niepełnosprawnościami, (wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności) na terenie miasta Bielska-Białej. 2. Transport ma być realizowany w obrębie administracyjnym miasta Bielska-Białej oraz na trasie do placówek (ośrodków) zdrowia znajdujących się na terenie administracyjnym gmin sąsiadujących z miastem Bielsko-Biała. 3. Transport ma być dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, posiadających orzeczenie o stopniu niepełnoprawności od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00, w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung810143-2025
Interne KennungZP.271.2.144.2025.JB
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Realizacja usługi transportu dla osób z niepełnosprawnością”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi transportowej dla osób z niepełnosprawnościami, (wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności) na terenie miasta Bielska-Białej. 2. Transport ma być realizowany w obrębie administracyjnym miasta Bielska-Białej oraz na trasie do placówek (ośrodków) zdrowia znajdujących się na terenie administracyjnym gmin sąsiadujących z miastem Bielsko-Biała. 3. Transport ma być dostępny dla osób z niepełnosprawnościami, posiadających orzeczenie o stopniu niepełnoprawności od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00, w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. 4. Szczegółowy zakres usługi zawarty jest w Załączniku do Zaproszenia – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku do Zaproszenia – Projektowanych postanowieniach umownych.