2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/02KPO/01/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1). Szczegółowy opis zamówienia zawierają: załącznik nr 11.1 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – pakiet nr 1”, załącznik nr 11.2 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – pakiet nr 2”, załącznik nr 11.3 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – pakiet nr 3”.
Interne Kennung: PN/02KPO/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 30237110 Netzwerkschnittstellen, 32425000 Netzbetriebssystem, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 31682500 Notstromausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 30237110 Netzwerkschnittstellen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 32425000 Netzbetriebssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 31682500 Notstromausstattung