2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inschrijvingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie inschrijvingsleidraad.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie inschrijvingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie inschrijvingsleidraad.