2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE MĚSTO ŽIDLOCHOVICE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka a instalace FVE na vybraných městských objektech, vč. vypracování realizační/prováděcí projektové dokumentace ve stupni pro provedení stavby a projektové dokumentace skutečného provedení stavby. Tato veřejná zakázka není dělena na části. Účastníci tak mohou podat pouze jednu nabídku na všechny dotčené objekty města Židlochovice, které jsou předmětem této veřejné zakázky. V rámci této veřejné zakázky budou jednotlivé objekty města Židlochovice rozčleněny do samostatných smluv o dílo, tzn. že součástí nabídky budou předložené návrhy smluv o dílo pro každý jednotlivý objekt zvlášť (viz přílohy Část II Obchodní podmínky), (dále dohromady také „smlouva o dílo“). Z tohoto důvodu bude s dodavatelem uzavřeno pět dílčích smluv o dílo, z nichž každá bude navázána na konkrétní objekt. Vybraný dodavatel je povinen uzavřít všech 5 smluv o dílo, nepodepsání kterékoliv z těchto smluv znamená nesplnění podmínky dle § 124 odst. 1 ZZVZ. Tato veřejná zakázka je zadávána metodou „Design & Build“, tzn. že bude rozdělena do dvou fází: 1. V první fázi vybraný zhotovitel nejprve zpracuje projektovou dokumentaci v takových stupních a kvalitě, která umožní vydání stavebního povolení včetně zajištění stanovisek všech dotčených subjektů, dále zajistí výkon inženýrských činností spojených s případným vydáním povolení stavby (záměru), zajištění vydání pravomocného povolení záměru pro FVE, u kterých to vzhledem k výkonu bude vyžadováno a vypracuje dokumentaci pro provádění stavby, vč. položkového rozpočtu spolu s výkazem výměr, která musí být před samotným zahájením realizace odsouhlasená Zadavatelem. Součástí projektové dokumentace bude i vyhotovení posudku požární bezpečnosti budov a ochrany před úderem blesku a přepětím v souvislosti s instalací FVE a umístěním bateriového uložiště. Dokumentace bude obsahovat i řešení Ochrany před bleskem a přepětím. Součástí projektové dokumentace bude zpracovaný položkový rozpočet a výkaz výměr a následně projektová dokumentace skutečného provedení stavby. Položkové rozpočty ke každé jednotlivé PD budou zpracovány v takovém stupni, struktuře a členění, které budou odpovídat běžnému položkovému rozpočtu, tzn. členění na stavební objekty a provozní soubory dle textové části projektové dokumentace dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění a jeho prováděcích předpisů a navazujících vyhlášek. 2. V druhé fázi vybraný zhotovitel zajistí úplné, funkční a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dodání provozuschopné fotovoltaické elektrárny, napojení fotovoltaických panelů na střídače, instalace bateriových uložišť a následné napojení do stávajících rozvodů vybraných městských objektů a uvedení FVE do provozu. Součástí předmětu plnění je výkon inženýrských činností v rámci kolaudačního řízení a zajištění vydání pravomocného kolaudačního rozhodnutí pro FVE, u kterých to vzhledem k výkonu bude vyžadováno. Zpracování projektové dokumentace, dodávka a instalace FVE bude provedena na těchto objektech města Židlochovice, které jsou specifikovány Studií proveditelnosti: • Město Židlochovice, Základní škola, Etapa 1 – Tyršova 611, 667 01 Židlochovice, parc. č. 691; 698/2 k.ú. Židlochovice Elektrárna je navržena z celkem 242 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 410 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí min. 99,22 kWp. • Město Židlochovice, Základní škola, Etapa 2 – Tyršova 611, 667 01 Židlochovice, parc. č. 691; 698/2 k.ú. Židlochovice Elektrárna je navržena z celkem 484 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 410 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí min. 198,44 kWp. • Město Židlochovice, MŠ Sídliště – sídl. Družba 673, 667 01 Židlochovice, parc. č. 2811; 1044 k.ú. Židlochovice Elektrárna je navržena z celkem 102 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 410 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí min. 41,82 kWp. • Město Židlochovice, koupaliště – Brněnská 426, 667 01 Vojkovice, parc. č. 1480/33; 1480/31; 1480/5; 1480/13; 1480/17; 1480/23; 1480/27 k.ú. Vojkovice u Židlochovic Elektrárna je navržena z celkem 232 kusů fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 410 Wp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému činí min. 95,12 kWp. Celkový instalovaný výkon fotovoltaického systému u jednotlivých obecních objektů, musí být v souladu s technickými podmínkami připojení, které jsou uvedené ve smlouvě o připojení zařízení pro výrobu a odběr elektřiny k distribuční soustavě s EG.D (u každé jednotlivé smlouvy o připojení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE MĚSTO ŽIDLOCHOVICE