See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa cyfrowego aparatu RTG z adaptacją pomieszczeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż oraz uruchomienie cyfrowego aparatu RTG z zawieszeniem sufitowym (zwanego dalej aparatem) dla potrzeb Śląskiego Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Sp. z o.o, przeszkolenie pracowników Zamawiającego oraz wykonanie pełnobranżowego projektu budowlanego i budowlanych prac adaptacyjnych pomieszczeń w których aparat będzie posadowiony
Vorherige Bekanntmachung: 646006-2024
Interne Kennung: 25/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż oraz uruchomienie cyfrowego aparatu RTG z zawieszeniem sufitowym (zwanego dalej aparatem) dla potrzeb Śląskiego Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Sp. z o.o, przeszkolenie pracowników Zamawiającego oraz wykonanie pełnobranżowego projektu budowlanego i budowlanych prac adaptacyjnych pomieszczeń w których aparat będzie posadowiony.
Interne Kennung: 25/PN/2024a