164738-2026 - Ergebnis
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: Dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź. Zamówienie jest podzielone na 14 pakietów. W Formularzu asortymentowo-cenowym, w odpowiednich kolumnach poszczególnych pakietów, są wskazane ilości, jakie zostaną zamówione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z Zamawiających podpisuje odrębną umowę w sprawie udzielenia zamówienia w zakresie ilości określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym dla danego szpitala.
Vorherige Bekanntmachung716413-2025
Interne Kennung157/PN/ZP/D/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39830000 Reinigungsmittel, 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: Dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź. Zamówienie jest podzielone na 14 pakietów. W Formularzu asortymentowo-cenowym, w odpowiednich kolumnach poszczególnych pakietów, są wskazane ilości, jakie zostaną zamówione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z Zamawiających podpisuje odrębną umowę w sprawie udzielenia zamówienia w zakresie ilości określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym dla danego szpitala.
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39830000 Reinigungsmittel, 33600000 Arzneimittel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej ilości zamówienia podstawowego. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
Interne KennungCzęść 14