164746-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 714896-2024
Interne Kennung: ZP/16/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: at. 138 ust. 4 - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: sukcesywna dostawa produktów leczniczych - zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: część 1 - produkty lecznicze
Los: LOT-0002
Titel: 2.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 2 - produkty lecznicze
Los: LOT-0003
Titel: 3.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 3 - produkty lecznicze
Los: LOT-0004
Titel: 4.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 4 - produkty lecznicze
Los: LOT-0005
Titel: 5.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 5 - produkty lecznicze
Los: LOT-0006
Titel: 6.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 6 - produkty lecznicze
Los: LOT-0007
Titel: 7.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 7 - produkty lecznicze
Los: LOT-0008
Titel: 8.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 8 - produkty lecznicze
Los: LOT-0009
Titel: 9.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 9 - produkty lecznicze
Los: LOT-0010
Titel: 10.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 10 - produkty lecznicze
Los: LOT-0011
Titel: 11.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 11 - produkty lecznicze
Los: LOT-0012
Titel: 12.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 12 - produkty lecznicze
Los: LOT-0013
Titel: 13.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 13 - produkty lecznicze
Los: LOT-0014
Titel: 14.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 14 - produkty lecznicze
Los: LOT-0015
Titel: 15.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 15 - produkty lecznicze
Los: LOT-0016
Titel: 16.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 16 - produkty lecznicze
Los: LOT-0017
Titel: 17.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 17 - produkty lecznicze
Los: LOT-0018
Titel: 18.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 18 - produkty lecznicze
Los: LOT-0019
Titel: 19.sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: część 19 - produkty lecznicze