164939-2026 - Ergebnis
Belgien – Wartung von Aufzugsanlagen – Raamovereenkomst voor onderhouds- en herstellingswerken aan liften
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor onderhouds- en herstellingswerken aan liften
BeschreibungWoonmaatschappij Dender-Zuid beschikt over heel wat liftinstallaties in diverse gebouwen in Ninove, Geraardsbergen, Aalst, Denderleeuw, Erpe-Mere, Haaltert, Lede en Wichelen. Door middel van deze raamovereenkomst zal het bestuur 1 dienstverlener aanstellen voor: 1. Deel 1: het onderhouden van de liftinstallaties: het betreft een onderhoudscontract van het type “beperkte omnium” : periodiek preventief onderhoud 2. Deel 2: het uitvoeren van herstellingen (die niet in het onderhoud begrepen zijn) en kleine aanpassingen; Deze raamovereenkomst is GEEN 100% exclusiviteitsovereenkomst. Het bouwen van nieuwe liftinstallaties en uitvoeren van renovaties / moderniseringen zit niet in deze overeenkomst vervat. De overeenkomst kan bijkomend uitgebreid worden met het onderhoud van nieuwe nog te bouwen installaties.
Interne KennungPPP0P7-288/6038/2025/138
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/138_1
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
164939-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0P7-288/6038/2025/138
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/138_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
Aanvullende classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud