164951-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Düngemittel und Stickstoffverbindungen – Dodávka hnojiv a pesticidů 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka hnojiv a pesticidů 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody až s deseti dodavateli na dodávku hnojiv a dodávku agrochemických výrobků, a to na dobu do 31. 3. 2027 (s možností čerpání až do 31. 5. 2027).
Interne KennungDodávka hnojiv a pesticidů 2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse, 24451000 Pestizide, 24452000 Insektizide, 24452000 Insektizide, 24454000 Pflanzenwuchsregulatoren, 24455000 Desinfektionsmittel, 24456000 Rodentizide, 24457000 Fungizide
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Hnojiva
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka hnojiv
Interne KennungDodávka hnojiv
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě, že zadavatel nebude mít k 1. 4. 2027 uzavřenu novou rámcovou dohodu na dodávku Hnojiv a/nebo Agrochemických přípravků, vyhrazuje si právo pořizovat dodávky jednotlivých položek na základě uzavřené rámcové dohody, přičemž zadavatel stanovuje nejzazší termín uplatnění objednávek z rámcové dohody, a to až do 31. 5. 2027.
LosLOT-0002
TitelČást 2: Agrochemické přípravky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka agrochemických přípravků
Interne KennungDodávka pesticidů
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24452000 Insektizide, 24451000 Pestizide, 24452000 Insektizide, 24454000 Pflanzenwuchsregulatoren, 24455000 Desinfektionsmittel, 24456000 Rodentizide, 24457000 Fungizide