See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń, systemów, oprogramowania i licencji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń, systemów, oprogramowania i licencji pn. „Poprawa funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku poprzez rozwój usług cyfrowych” ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Nr naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25 Nr wniosku KPOD.07.03-IP.10- 0295/25
Vorherige Bekanntmachung: 52925-2026
Interne Kennung: SPZOZ.IINZZP.260/37/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48820000 Server, 32413100 Router für Netzwerke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia, systemy, specjalistyczne oprogramowanie oraz przedłużenie wsparcia dla posiadanych urządzeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń, systemów, specjalistycznego oprogramowania oraz przedłużenie wsparcia dla posiadanych urządzeń. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software, 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Licencje HIS, urządzenia oraz wdrożenie specjalistycznego oprogramowania dziedzinowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji HIS, urządzeń oraz wdrożenie specjalistycznego oprogramowania dziedzinowego. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software
Los: LOT-0003
Titel: Urządzenie typu Firewall
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia typu Firewall Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0004
Titel: Licencje systemu antywirusowego wraz z systemem EDR.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji systemu antywirusowego wraz z systemem EDR. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0005
Titel: Licencje do zarządzania infrastrukturą IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji do zarządzania infrastrukturą IT Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Stacje lekarskie, duplikator do automatycznego nagrywania płyt z wynikami badań DICOM oraz integracja systemu RIS/PACS z CeZ PUI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji lekarskich, duplikatora do automatycznego nagrywania płyt z wynikami badań DICOM oraz integracja systemu RIS/PACS z CeZ PUI Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software