164969-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Promocja Miasta Piły w roku 2026 w ramach prowadzonej działalności sportowej w dyscyplinie piłka siatkowa kobiet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Miasta Piły w roku 2026 w ramach prowadzonej działalności sportowej w dyscyplinie piłka siatkowa kobiet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Piły w roku 2026 w ramach prowadzonej działalności sportowej w dyscyplinie piłka siatkowa kobiet. 2. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) ekspozycji znaku promocyjnego Miasta Piły (zał. nr 8 do SWZ) – ekspozycja powinna obejmować minimum dwa banery o wymiarach co najmniej 3,40 m x 1,00 m (minimum 3 mecze); 2) zapewnienia dobrej widoczności znaku promocyjnego Miasta Piły na konferencjach prasowych (minimum 2 konferencje); 3) umieszczenia znaku promocyjnego Miasta Piły na strojach meczowych drużyny; 4) umieszczenia na stronie internetowej Wykonawcy, na materiałach promocyjnych, reklamowych i informacyjnych Wykonawcy znaku promocyjnego Miasta Piły; 5) zorganizowania w Pile co najmniej jednego meczu lub zawodów sportowych transmitowanych w telewizji ogólnopolskiej i w internecie; 6) zorganizowania w Pile spotkania z młodzieżą promującego piłkę siatkową kobiet oraz Miasto Piła jako miasto wspierające sport. 1. Zamawiający zgodnie z art 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z rozp. Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. 2.Zamawiający prowadzi postępowanie za pośrednictwem Platformy zakupowej MarketPlanet.Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania akceptuje warunki korzystania z Platformy zakupowej MarketPlanet. Udział w niniejszym postępowaniu możliwy jest po bezpłatnej rejestracji/utworzeniu darmowego konta. Link do rejestracji: https://oneplace.marketplanet.pl/poczatek. Ogólne zasady korzystania z Platformy: a) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania wykonawcy do Systemu na subdomenie Gminy Piła https://umpila.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl b) wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło. c) po zalogowaniu należy wybrać zakładkę rejestracja (po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy wysłać wniosek rejestracyjny do weryfikacji – przy pomocy przycisku „wyślij wniosek”). Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego: a) dokumenty w formacie „pdf” zaleca się podpisywać formatem PAdES, b) dokumenty w formacie innym niż „pdf” zaleca się podpisywać formatem XAdES, przy czym wykonawca zobowiązany jest wtedy załączyć oprócz dokumentu, którego podpis dotyczy, oddzielny plik z podpisem, czyli 2 pliki. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: a) stały dostęp do sieci Internet o przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC, o konfiguracji: pamięć min.2 GB RAM, procesor Intel IV 2 GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0, d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny, obsługujący pliki w formacie pdf. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj., w szczególności: .pdf, .xls, .doc, .docx, zip, rar, jpg, przy czym ze względów technicznych zaleca się stosowanie formatu .pdf o wielkości plików do 2 GB.
Vorherige Bekanntmachung: 47276-2026
Interne Kennung: BZP.271.PN.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający informuje, że pełen opis procedury znajduje się w SWZ zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://umpila. ezamawiajacy.pl/pn/umpila/demand/260192/notice/public/details Na ofertę składają się następujące dokumenty: 1. wypełniony formularz ofertowy (zał. nr 1 do SWZ); UWAGA: Formularz generowany przez Platformę jest „narzędziem technicznym”, niezbędnym do złożenia oferty na Platformie, nie stanowi on jednak faktycznego formularza oferty. Brak złożenia formularza ofertowego, zgodnego z zał. nr 1 do SWZ będzie stanowił podstawę do odrzucenia oferty, stosownie do zapisów art. 226 ust. 1 pkt 6) Pzp. W przypadku rozbieżności w treści między formularzem ofertowym (zał. nr 1 do SWZ) a formularzem generowanym przez Platformę, jako wiążącą zamawiający uzna treść zał. nr 1 do niniejszej SWZ; 2. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ); 3. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) podmiotów, na których zasoby wykonawca się powołuje (w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, warunków udziału w postępowaniu – jeżeli dotyczy; 4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu – jeżeli dotyczy; 5. pełnomocnictwo (o ile dotyczy), z którego wynika prawo do podpisania oferty oraz innych dokumentów składanych wraz z ofertą – oryginał pełnomocnictwa opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób uprawnionych do jego udzielenia lub kopia poświadczona notarialnie opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusza. Pełnomocnictwo w formie elektronicznej ma być zamieszczone na platformie wraz z podpisami elektronicznymi wszystkich osób uprawnionych do jego udzielenia. W treści takiego pełnomocnictwa nie może być żadnych własnoręcznych podpisów, parafek, pieczątek. Jeżeli wykonawca nie posiada pełnomocnictwa w formie elektronicznej, a posiada dla danej osoby pełnomocnictwo tylko w formie pisemnej, tj. z własnoręcznymi podpisami osób uprawnionych do jego udzielenia – może złożyć kopię pełnomocnictwa, ale notarialnie poświadczoną elektronicznie, co oznacza, że musi ją podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym notariusz; 6. zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 Pzp (jeżeli dotyczy) – załącznik nr 2 do SWZ; 7. oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp (jeżeli dotyczy) – załącznik nr 3 do SWZ; 8. aktualną licencję dopuszczającą do zawodów organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej; 9. oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022) – załącznik nr 6 do SWZ; 10. oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art.5 k Rozporządzenia RADY (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r.) – załącznik nr 7 do SWZ. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Warunek zostanie spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że posiada: a) aktualną licencję dopuszczającą do zawodów organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnianie wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Warunek zostanie spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że: b) nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zrealizował co najmniej dwie usługi polegające na promocji przez sport, o wartości min. 100 000,00 PLN brutto każda wraz z załączeniem dowodów określających czy ta usługa została wykonana należycie. UWAGA: Dowodami, o których mowa powyżej, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane lub są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Piły w roku 2026 w ramach prowadzonej działalności sportowej w dyscyplinie piłka siatkowa kobiet. 2. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: 1) ekspozycji znaku promocyjnego Miasta Piły (zał. nr 8 do SWZ) – ekspozycja powinna obejmować minimum dwa banery o wymiarach co najmniej 3,40 m x 1,00 m (minimum 3 mecze); 2) zapewnienia dobrej widoczności znaku promocyjnego Miasta Piły na konferencjach prasowych (minimum 2 konferencje); 3) umieszczenia znaku promocyjnego Miasta Piły na strojach meczowych drużyny; 4) umieszczenia na stronie internetowej Wykonawcy, na materiałach promocyjnych, reklamowych i informacyjnych Wykonawcy znaku promocyjnego Miasta Piły; 5) zorganizowania w Pile co najmniej jednego meczu lub zawodów sportowych transmitowanych w telewizji ogólnopolskiej i w internecie; 6) zorganizowania w Pile spotkania z młodzieżą promującego piłkę siatkową kobiet oraz Miasto Piła jako miasto wspierające sport.