See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz wdrożenie oprogramowania LIS w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich. Integracja oprogramowania LIS z HIS. Serwis techniczny, aktualizacja oprogramowania oraz dostawa kodów kreskowych – na okres 24 miesięcy oraz zakup i serwis urządzeń typu Firewall
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz wdrożenie oprogramowania LIS w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich. Integracja oprogramowania LIS z HIS. Serwis techniczny, aktualizacja oprogramowania oraz dostawa kodów kreskowych – na okres 24 miesięcy oraz zakup i serwis urządzeń typu Firewall Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, oraz formularzem asortymentowo – cenowym stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 5 do SWZ, Załącznik nr 2 i 2a do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 31942-2026
Interne Kennung: 49/PN/2025/MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199761 Strichcode-Etiketten, 32420000 Netzausrüstung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 1, 2, 2a, do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie numer 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30199761 Strichcode-Etiketten, 32420000 Netzausrüstung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie numer 2
Interne Kennung: Zadanie numer 2