2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace systému pro řízení přístupových oprávnění a pořízení autentizačních prostředků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace Systému pro řízení přístupových oprávnění a pořízení autentizačních prostředků. Cílem této veřejné zakázky je zajištění bezpečné a efektivní autentizace uživatelů v informačních systémech zadavatele prostřednictvím implementace řešení vícefaktorové autentizace (Multi-Faktor Authentication - MFA), zavedení jednotného přihlašování (Single Sign-On - SSO) a výměny čipových karet. Předmět veřejné zakázky zahrnuje dodávku, implementaci, integraci, školení a podporu nového řešení.
Interne Kennung: 25002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22457000 Eintrittskarten
5. Los
Los: LOT-0001