165040-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – Bezhotovostní odběr pohonných hmot formou palivových karet
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezhotovostní odběr pohonných hmot formou palivových karet
BeschreibungPředmětem VZ je zajištění průběžných dodávek pohonných hmot bezhotovostním odběrem u čerpacích stanic na celém území České republiky formou palivových karet pro motorová vozidla na dobu neurčitou ode dne účinnosti smlouvy. Zadavatel požaduje možnost čerpání pohonných hmot v rámci celé ČR. a) Dodávka palivových karet na základě dílčích objednávek uzavíraných na základě výzvy k plnění postupem uvedeným v návrhu smlouvy. b) Bezhotovostní odběr pohonných hmot u čerpacích stanic a doplňkového sortimentu. Poskytnutí služby v souladu s přílohou č. 1, Specifikace. Předpokládané množství pohonných hmot/2 roky: Benzín Natural 95 předpokládaný objem – 20 000 litrů Nafta motorová předpokládaný objem – 100 000 litrů ADBlue předpokládaný objem – 3000 litrů Účastník podáním nabídky potvrdí, že předmět plnění splňuje veškeré podmínky stanovené právními předpisy tzn. vyhláškou č. 516/2020 Sb., a technické požadavky definovány evropskou normou ČSN EN 228 a ČSN EN 590. „Palivovou kartou“ se pro účely této veřejné zakázky rozumí tuzemská karta určená k úhradě pohonných hmot dle této dohody zaměstnancem objednatele, přiřazená k registrační značce konkrétního vozidla objednatele a nepřenositelná na vozidlo jiné registrační značky a dále opatřená jedinečným identifikačním číslem (dále jen „karta“). Nastavení čerpaných služeb, přehled vozidel a jejich SPZ bude předán dle vzoru „Seznam platebních karet“ v příloze č. 3 a „Nastavení karty“ v příloze č. 4 „Pohonnými hmotami“ se pro účely této veřejné zakázky rozumí nafta motorová ČSN EN 590 dle platného znění, aditivum ADBlue pro provoz naftových motorůa benzín automobilový natural 95 ČSN EN 228 dle platného znění dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace (ZD). „Vozidlem“ se pro účely této veřejné zakázky rozumí zejména osobní motorové vozidlo a jiné diesel-elektrické agregáty samostatně stojící, dále i benzínové motory vestavěné vně vozidla sloužící k napájení technického zázemí přenosových vozidel, nebo agregáty samostatně připojené jako přívěs za vozidlem s vlastní registrační značkou. „Doplňkovým sortimentem“ se rozumí zejm. oleje, tuky, mazadla, nemrznoucí kapaliny, provozní náplně, mytí vozidel, náhradní díly pro auta běžně dostupné na čerpacích stanicích, autopříslušenství, autolékárničky, případné další zboží, resp. služby, obdobného charakteru určené k provozu vozidla, které lze běžně zakoupit na čerpacích stanicích. Cena produktu bude na čerpacích stanicích dodavatele uvedena v místě a čase obvyklém. Na doplňkový sortiment bude dodavatelem poskytnuta sleva dle nabídky dodavatele (tabulky č. 6) při platbě produktu následně na faktuře.
Interne Kennung27/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
5. Los
LosLOT-0001