165051-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Waffen, Munition und zugehörige Teile – Rámcová dohoda na dodávky náhradních dílů a dalších komponentů pro zbraňové komplety na bázi dlouhých zbraní z výzbroje Policie ČR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky náhradních dílů a dalších komponentů pro zbraňové komplety na bázi dlouhých zbraní z výzbroje Policie ČR
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky mnoha desítek položek náhradních dílů a dalších výzbrojních komponentů pro zbraňové komplety na bázi dlouhých zbraní z výzbroje Policie ČR. Předmět plnění je rozdělen na šest vymezených části veřejné zakázky. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungPPR-9161/ČJ-2025-990640
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
TitelVymezená část 1 „výzbrojní materiál pro odstřelovačské pušky ráže 308W a 338LM“
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části 1 je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky výzbrojního materiálu pro odstřelovačské pušky ráže 308W a 338LM.
Interne KennungVymezená část 1
Optionen
Beschreibung der OptionenVýhrada změny závazku Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1 Inflační doložka 11.1.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.1.2 Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to každý kalendářní rok následující po roce, v němž uplyne 1 (jeden) rok od účinnosti rámcové dohody, až do doby konce účinnosti rámcové dohody. Žádost je povinen vybraný dodavatel doručit do 15. 2. příslušného roku (příklad: rámcová dohoda bude uzavřena 1. 11. 2024, jeden rok od účinnosti rámcové dohody je 1. 11. 2025, následující rok je rok 2026, dodavatel musí do 15. 2. 2026 zažádat o navýšení ceny). 11.1.3 Nabídnuté jednotkové ceny lze zvýšit pouze tehdy, když inflace přesáhne výši 2 %. Maximální navýšení cen o míru inflace v každém roce je 5 % a platí i v případě, že míra meziroční inflace bude vyšší. 11.1.4 Inflací se rozumí meziroční inflace měřená vzrůstem úhrnného indexu spotřebitelských cen zboží a služeb, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející, vyjádřená v procentech. 11.2 Změna sazby DPH 11.2.1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.2.2. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH.
LosLOT-0002
TitelVymezená část 2 „výzbrojní materiál pro samopaly ráže 9x19mm
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části 2 je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky výzbrojního materiálu pro samopaly ráže 9x19mm
Interne KennungVymezená část 2
LosLOT-0003
TitelVymezená část 3 „výzbrojní materiál pro samopaly ráže 4,6x30mm“
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části 3 je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky výzbrojního materiálu pro samopaly ráže 4,6x30mm.
Interne KennungVymezená část 3
LosLOT-0004
TitelVymezená část 4 „výzbrojní materiál pro útočné pušky ráže 5,56x45mm HaK G 36“
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části 4 je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky výzbrojního materiálu pro útočné a bojové pušky ráže 5,56x45mm HaK G 36.
Interne KennungVymezená část 4
LosLOT-0005
TitelVymezená část 5 „výzbrojní materiál pro útočné a bojové pušky ráže 5,56x45mm a 7,62x51mm HaK 416 a 417“
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části 5 je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky výzbrojního materiálu pro útočné a bojové pušky ráže 5,56x45mm a 7,62x51mm HaK 416 a 417.
Interne KennungVymezená část 5
LosLOT-0006
TitelVymezená část 6 „výzbrojní materiál pro ruční vrhače ráže 40x46mm“
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části 6 je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky výzbrojního materiálu pro ruční vrhače ráže 40x46mm
Interne KennungVymezená část 6