16506-2024 - Ergebnis
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – VDI Benchmark Tooling
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VDI Benchmark Tooling
Beschreibung: Levering van een “Virtuele Desktop Infrastructuur Benchmark Tooling oplossing” (hierna te noemen VDIBT) inclusief Onderhoud en Support en Product specifieke Diensten. De scope van deze uitvraag betreft de Levering van een VDIBT, inclusief Onderhoud en Support voor een periode van 3 jaar, voor initieel: - 1.500 VDI Non-persistant (maximaal 100 concurrent users) en - 4.000 VDI Persistant (maximaal 1.000 concurrent users); De testen vinden in alle gevallen plaats met maximaal 100 vDesktops.. Het aantal Non-persistent vDesktops zal in de komende 3 jaar naar verwachting groeien tot ca. 35.000. Het bijbehorende aantal concurrent users zal naar verwachting groeien naar maximaal 20.000. Het aantal persistent vDesktops en bijbehorende aantal concurrent users zal naar verwachting gelijk blijven. De aangegeven groei is indicatief; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Optioneel binnen deze uitvraag vallen tevens: - Uitbreidingen van de geleverde VDIBT, inclusief Onderhoud en Support, - Product Specifieke Diensten en - Opleiding(en); hiervoor komen aparte Offerteaanvragen als deze nodig zijn. Hiervoor is echter geen afname verplichting.
Interne Kennung: IUC23-021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48980000 Programmiersprachen und -werkzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Virtuele Desktop Benchmark Tooling (VDIBT),
Beschreibung: Levering van een VDIBT, inclusief Onderhoud en Support voor een periode van 3 jaar, voor initieel: - 1.500 VDI Non-persistant (maximaal 100 concurrent users) en - 4.000 VDI Persistant (maximaal 1.000 concurrent users); De testen vinden in alle gevallen plaats met maximaal 100 vDesktops. De scope van deze uitvraag betreft de Levering van een VDIBT, inclusief Onderhoud en Support voor een periode van 3 jaar, voor initieel: - 1.500 VDI Non-persistant (maximaal 100 concurrent users) en - 4.000 VDI Persistant (maximaal 1.000 concurrent users); De testen vinden in alle gevallen plaats met maximaal 100 vDesktops. Het aantal Non-persistent vDesktops zal in de komende 3 jaar naar verwachting groeien tot ca. 35.000. Het bijbehorende aantal concurrent users zal naar verwachting groeien naar maximaal 20.000. Het aantal persistent vDesktops en bijbehorende aantal concurrent users zal naar verwachting gelijk blijven. De aangegeven groei is indicatief; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Optioneel binnen deze uitvraag vallen tevens: - Uitbreidingen van de geleverde VDIBT, inclusief Onderhoud en Support, - Product Specifieke Diensten en - Opleiding(en); hiervoor komen aparte Offerteaanvragen als deze nodig zijn. Hiervoor is echter geen afname verplichting.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlengen contract voor een periode van één (1) jaar.