See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuuropdracht voor het bouwen van sociale huurwoningen en appartementen en koopwoningen-2026
Beschreibung: Architectuuropdracht voor het bouwen van sociale huurwoningen en appartementen en koopwoningen-2026
Interne Kennung: PPP0YL-130/6032/2026-001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mercatorstraat 80-86 te Sint-Niklaas
Beschreibung: Sloop van bestaande bebouwing voor een vervangingsbouw.
Interne Kennung: 2026-001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Kalkstraat / Walburgstraat te Sint-Niklaas
Beschreibung: Bebouwen van een braakliggende grond met behoud van een waardevolle gevel. Uitbreiding is mogelijk op een naastgelegen perceel.
Interne Kennung: 2026-001_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Oude Molenstraat te Sint-Niklaas
Beschreibung: Bebouwen van braakliggende grond met een mogelijke uitbreiding op een naastgelegen perceel.
Interne Kennung: 2026-001_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Filteintstraat te Sint-Niklaas
Beschreibung: Bebouwen van een braakliggende grond met beperkte omgevingswerken.
Interne Kennung: 2026-001_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Glycineplein - Geraniustraat te Sint-Niklaas
Beschreibung: Slopen van de bestaande bebouwing en bouwen van een vervangingsbouw met verdichting van de percelen.
Interne Kennung: 2026-001_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 Wallenhof te Sint-Niklaas
Beschreibung: Bebouwen van braakliggende grond
Interne Kennung: 2026-001_6