2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymania czystości w budynku wraz z myciem okien z zewnątrz, daszków wraz z konstrukcją stalową i fasadą zewnętrzną budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach oraz sprzątania i zimowego utrzymania terenu przyległego do budynku przy użyciu środków, maszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymania czystości w budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach oraz terenu przyległego przy użyciu środków, maszyn i urządzeń Wykonawcy, w zakresie : 1) Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania wewnątrz budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach, przy użyciu odpowiedniej ilości środków chemii gospodarczej i czystości (dezynfekcyjnych, myjąco-czyszczących, konserwujących, higienicznych) oraz sprzętu technicznego (maszyn, urządzeń, narzędzi) niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia oraz przy zapewnieniu odpowiedniej ilości personelu sprzątającego 2) Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania terenu zewnętrznego wokół budynku Starostwa Powiatowego oraz odśnieżanie i zwalczanie śliskości na ciągach komunikacyjnych i parkingach, przy zabezpieczeniu przez Wykonawcę na własny koszt: środków, materiałów, maszyn, urządzeń i narzędzi niezbędnych do wykonania usługi oraz przy zapewnieniu odpowiedniej ilości personelu sprzątającego; 3) Odśnieżanie dachu budynku według potrzeb na zlecenie Zamawiającego. 4) Mycie okien z zewnątrz, daszków wraz z konstrukcją stalową, fasady zewnętrznej i parapetów zewnętrznych budynku Starostwa Powiatowego.
Interne Kennung: SR-II.272.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymania czystości w budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach oraz terenu przyległego przy użyciu środków, maszyn i urządzeń Wykonawcy, w zakresie : 1) Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania wewnątrz budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach, przy użyciu odpowiedniej ilości środków chemii gospodarczej i czystości (dezynfekcyjnych, myjąco-czyszczących, konserwujących, higienicznych) oraz sprzętu technicznego (maszyn, urządzeń, narzędzi) niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia oraz przy zapewnieniu odpowiedniej ilości personelu sprzątającego 2) Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania terenu zewnętrznego wokół budynku Starostwa Powiatowego oraz odśnieżanie i zwalczanie śliskości na ciągach komunikacyjnych i parkingach, przy zabezpieczeniu przez Wykonawcę na własny koszt: środków, materiałów, maszyn, urządzeń i narzędzi niezbędnych do wykonania usługi oraz przy zapewnieniu odpowiedniej ilości personelu sprzątającego; 3) Odśnieżanie dachu budynku według potrzeb na zlecenie Zamawiającego. 4) Mycie okien z zewnątrz, daszków wraz z konstrukcją stalową, fasady zewnętrznej i parapetów zewnętrznych budynku Starostwa Powiatowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia o 1,5 % ilości m2 powierzchni do wykonywania usługi sprzątania wewnątrz budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach w stosunku do całkowitej powierzchni budynku, która wynosi 11 234 m2 , w przypadku: - wynikającym z bieżącego funkcjonowania Starostwa np. udostępnienie powierzchni innym jednostkom/podmiotom na terenie Starostwa, - wyłączenia części powierzchni na czas przeprowadzanych remontów. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zaistniałych sytuacjach powyżej, pocztą elektroniczną z 5-dniowym wyprzedzeniem. O ponownym włączeniu powierzchni do sprzątania Zamawiający zawiadomi Wykonawcę pocztą elektroniczną z 5-dniowym wyprzedzeniem. Zaistnienie okoliczności, o których mowa w zdaniu pierwszym, nie spowodują odpowiednio zmniejszenia wynagrodzenia należnego Wykonawcy.