2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offerteaanvraag implementatie, beheer en onderhoud van een financiële applicatie
Beschreibung: Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is het contracteren van een vervangende financiële oplossing, inclusief een samenwerkingspartner, die aansluit bij onze moderne, data gedreven werkwijze en die onze organisatie ondersteunt bij het efficiënt uitvoeren, aansturen en continu verbeteren van haar werkzaamheden. De opdracht betreft de aanschaf, implementatie onderhoud en het gebruik van een financiële applicatie. De overeenkomst heeft de duur van 5 jaar met een optie tot twee maal 2 jaar verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48110000 Softwarepaket für POS-Kassenterminals, 48441000 Finanzanalysesoftwarepaket, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48444100 Fakturierungssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48110000 Softwarepaket für POS-Kassenterminals, 48441000 Finanzanalysesoftwarepaket, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48444100 Fakturierungssystem, 72100000 Hardwareberatung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72300000 Datendienste, 72400000 Internetdienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72700000 Computernetze, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor om tijdens de looptijd van de overeenkomst extra licenties of uitbreidingen van de financiële applicatie af te nemen bij de contractant, zonder daartoe verplicht te zijn.