See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenvoorziening
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van warme drankenautomaten en het leveren van ingrediënten en toebehoren (condimenten) gedurende de looptijd van de Overeenkomst. Opdrachtnemer ontzorgt het waterschap gedurende de looptijd van de Overeenkomst zoveel mogelijk. Opdrachtnemer dient alle leveringen en diensten te verrichten en voorzieningen te treffen die noodzakelijk zijn om gedurende de looptijd van de Overeenkomst een zo best mogelijke gebruikersbeleving te garanderen op het gebied van warme dranken. De minimumvereisten aan de uitvoering van de opdracht waar inschrijvers zich aan moeten conformeren zijn opgenomen in het Programma van Eisen. Binnen de scope van de opdracht wordt gerekend: Het leveren en gebruiksklaar opstellen van warme drankenautomaten voor de zeven (7) locaties van het waterschap. Het technisch onderhoud van de warme drankenautomaten zodat de levensduur optimaal wordt benut. Het leveren van alle benodigde ingrediënten en condimenten ten behoeve van de warme drankenvoorziening. Het plaatsen van nieuwe en/of gebruikte machines gedurende de looptijd van de Overeenkomst in geval van uitbreiding en/of verhuizing binnen de locaties van het waterschap.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000