See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bolesław, z zastosowaniem nowoczesnych opraw LED
Beschreibung: Przedmiotem inwestycji jest wymiana istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw oświetlenia ulicznego na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED. Na terenie Gminy Bolesław, zgodnie z informacją potwierdzoną przez Tauron Nowe Technologie S.A. - ilość nieenergooszczędnych opraw na grudzień 2023 r. wynosiła 755 szt. (w tym: 51 stanowi własność JST). W wyniku wykonania audytu oświetlenia (z kwietnia 2024 r.) do wymiany jest 789 sztuk opraw oświetleniowych. W ramach przedmiotowego zadania wykonawca zobowiązany będzie dokonać wymiany zinwentaryzowanych nieefektywnych energetycznie opraw, po uprzednim opracowaniu dokumentacji technicznej i uzyskaniu wymaganych uzgodnień oraz ewentualnych pozwoleń i decyzji/zgłoszeń. Zainstalowane nowe oprawy oświetleniowe muszą gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy i jednocześnie posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i. Wymagany okres gwarancji dla zabudowanych opraw oświetleniowych wynosi co najmniej 60 miesięcy. Wykonawca robót zobowiązany będzie również m.in. do organizacji placu budowy, oznakowania i zabezpieczenia terenu budowy na czas montażu nowych opraw, wywozu materiałów nieużytecznych, opracowania projektu organizacji ruchu oraz wykonania dokumentacji powykonawczej. Efektem zrealizowanej inwestycji będzie znaczne obniżenie energochłonności systemu zasilania lamp ulicznych, co przełoży się na znaczące obniżenie kosztów funkcjonowania oświetlenia w przestrzeni publicznej.
Interne Kennung: IR.271.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71355200 Amtliche Landvermessung, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001