2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Aanschaf werktuigdragers
Beschreibung: De Aanbestedende dienst van deze opdracht is Reinigingsbedrijf Midden Nederland (hierna: RMN). Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). De aanbesteding bestaat uit twee percelen. • Perceel 1: Werktuigdrager, HVO-100 (met de elektrische werktuigdrager als optie) • Perceel 2: Werktuigdrager, HVO-100 knikgestuurd -
Interne Kennung: IBMN-2024-RMN-SS-008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Werktuigdrager, HVO-100 (met de elektrische werktuigdrager als optie)
Beschreibung: Totaal 5 stuks incl. nalevering onderdelen t.b.v. onderhoud. Let op; Het betreft een indicatieve raming en planning. Dat wil zeggen dat de behoefte voor de komende jaren aan verandering onderhevig kan zijn. Opdrachtnemer kan hier dan ook geen rechten aan ontlenen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigdrager, HVO-100 knikgestuurd
Interne Kennung: 2