2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy pojemników do pobierania i preparatyki krwi
Beschreibung: 1. Zamówienie publiczne obejmuje: 1) część 1 - dostawy 1 500 (jednego tysiąca pięciuset) pojemników transferowych á 3 x 200 ml; 2) część 2 - dostawy 3 000 (trzech tysięcy) pojemników transferowych á 150 ml; 3) część 3 - dostawy 4 000 (czterech tysięcy) pojemników transferowych á 600 ml; 4) część 4 - dostawy 2 200 (dwóch tysięcy dwustu) pojemników transferowych á 1000 ml; 5) część 5: a) dostawy 48 000 (czterdziestu ośmiu tysięcy tysięcy) pojemników potrójnych góra-dół rw 450 ml/2X400 ml do 600 ml, b) dostawy 72 000 (siedemdziesięciu dwóch tysięcy) pojemników poczwórnych góra-dół rw 450 ml/2X400 ml do 600 ml z filtrem in-line do produkcji ubogoleukocytarnego KKCz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy 1 500 (jednego tysiąca pięciuset) pojemników transferowych á 3 x 200 ml
Beschreibung: Dostawy 1 500 (jednego tysiąca pięciuset) pojemników transferowych á 3 x 200 ml
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawy 3 000 (trzech tysięcy) pojemników transferowych á 150 ml;
Beschreibung: dostawy 3 000 (trzech tysięcy) pojemników transferowych á 150 ml;
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy 4 000 (czterech tysięcy) pojemników transferowych á 600 ml
Beschreibung: Dostawy 4 000 (czterech tysięcy) pojemników transferowych á 600 ml
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy 2 200 (dwóch tysięcy dwustu) pojemników transferowych á 1000 ml
Beschreibung: Dostawy 2 200 (dwóch tysięcy dwustu) pojemników transferowych á 1000 ml
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: a) dostawy 48 000 (czterdziestu ośmiu tysięcy tysięcy) pojemników potrójnych góra-dół rw 450 ml/2X400 ml do 600 ml, b) dostawy 72 000 (siedemdziesięciu dwóch tysięcy) pojemników poczwórnych góra-dół rw 450 ml/2X400 ml do 600 ml z filtrem in-line do produkcji ubogoleukocytarnego KKCz.
Beschreibung: a) dostawy 48 000 (czterdziestu ośmiu tysięcy tysięcy) pojemników potrójnych góra-dół rw 450 ml/2X400 ml do 600 ml, b) dostawy 72 000 (siedemdziesięciu dwóch tysięcy) pojemników poczwórnych góra-dół rw 450 ml/2X400 ml do 600 ml z filtrem in-line do produkcji ubogoleukocytarnego KKCz.
Interne Kennung: Część 5