See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afkoop NEN normdocumenten Bbl
Beschreibung: Het gaat om de afkoop van 123 normdocumenten waarnaar in het Besluit bouwwerken leefomgeving (Bbl) wordt verwezen. De afkoop houdt in dat deze normdocumenten vrij beschikbaar (read only online) worden, waar thans een ieder de normdocumenten moet kopen. Het gaat om de afkoop van 123 normdocumenten.
Interne Kennung: 201865002.348.008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201865002.348.008
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1