2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa systemu monitoringu ppoż. i systemu łączności w KPN - systemy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja (projektu) pn. Budowa systemu monitoringu ppoż. i systemu łączności w Kampinoskim Parku Narodowym – systemy
Interne Kennung: 9/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa systemu monitoringu ppoż. i systemu łączności w Kampinoskim Parku Narodowym – systemy
Beschreibung: Budowa systemu monitoringu ppoż. i systemu łączności w Kampinoskim Parku Narodowym – systemy
Interne Kennung: LOT-0001