2. Verfahren
Verfahren
Titel: NL-Petten: Raamcontract voor taxidiensten - vervoer van personen - GCO Petten
Beschreibung: Deze openbare aanbesteding betreft het vervoer per taxi van personen voornamelijk van en naar Petten, treinstations (in hoofdzaak Alkmaar), het vliegveld Schiphol en overige bestemmingen. De doelgroep betreft voornamelijk medewerkers gedurende missies en in mindere mate bezoekers.
Interne Kennung: EC-JRC/PTT/2025/OP/0932
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer