See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Střešní fotovoltaická elektrárna pro SŠ řemesel Frýdek-Místek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střechách vytipovaných staveb vlastněných zadavatelem, související instalační a stavební práce, až po zapojení FVE do odběrného místa zadavatele a celkové uvedení FVE do provozu.
Interne Kennung: Veřejná zakázka na dodávky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Střešní fotovoltaická elektrárna pro SŠ řemesel Frýdek-Místek