2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czterech (4) sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych elektrycznych dla PKS w Kłodzku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa czterech (4) sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych elektrycznych, kategorii M2 lub M3 klasa II (autobusy międzymiastowe) dla PKS w Kłodzku S.A. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać minimalne parametry techniczne opisane szczegółowo w Części III niniejszej SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 3. Autobusy muszą być pojazdami fabrycznie nowymi (wg definicji z Ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20 czerwca 1997 r. – t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 988 z późn. zm.) tzn. nie mogą być wcześniej rejestrowane, a przebieg dostarczanych autobusów nie może być większy niż 1.000 km. Ponadto autobusy nie mogą być wcześniej używane do jazd testowych i pokazowych. Autobusy nie mogą być prototypem i muszą być produkowane seryjnie tzn. zostały sprzedane przewoźnikom na terenie Unii Europejskiej lub krajów stowarzyszonych w co najmniej 10 egzemplarzach.
Interne Kennung: ORG.272.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa czterech (4) sztuk elektrycznych autobusów dla PKS S.A. Kłodzko w Restrukturyzacji
Menge: 4 Stück