165463-2026 - Wettbewerb
Polen – Bildschirme – Dostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych potrzeb UP – dostawa monitorów w ramach projektu pn. Poprawa ergonomii pracy w Urzędzie Miasta Łuków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych potrzeb UP – dostawa monitorów w ramach projektu pn. Poprawa ergonomii pracy w Urzędzie Miasta Łuków
BeschreibungNazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego Dostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych potrzeb UP – dostawa monitorów w ramach projektu pn. Poprawa ergonomii pracy w Urzędzie Miasta Łuków Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 szt. monitorów. Lp. Parametr WYMAGANE MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE- MONITOR 1 Rodzaj wyświetlacza - Monitor LCD z podświetleniem LED 2 Wielkość przekątnej - 27" 3 Współczynnik kształtu - 16:9 4 Rozdzielczość natywna - 3840 x 2160 przy 160 Hz 5 Typ matrycy - Technologia IPS (In-Plane Switching) 6 Jasność - 400 cd/m² 7 Współczynnik kontrastu - 1000:1 8 Liczba wyświetlanych kolorów - 1,07 miliarda kolorów 9 HDR - TAK, Certyfikat Display HDR 400 10 Czas reakcji - 1 ms 11 Filtr światła niebieskiego - Tak 12 Obrotowy ekran (PIVOT) - Tak 13 Poziomy kąt widzenia - 178 14 Pionowy kąt widzenia - 178 15 Głośniki - Tak 16 Łączność • HDMI 2.1 - 1 szt. • DisplayPort 1.4 - 1 szt. • Wyjście słuchawkowe - 1 szt. • AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. 17 Możliwość regulacji - Zmiana wysokości, przechylanie oraz obrót w poziomie i pionie 18 Nachylanie w górę/dół -5°/+25° 19 Obrót monitora w lewo/prawo -20°/+20° 20 Obrót monitora w pionie -90°/+90° 21 Dołączone przewody • 1 przewód zasilający • 1 kabel HDMI do HDMI 22 Napięcie wejściowe - AC 100-240 V 23 Zużycie energii - Poniżej 25 W 24 Możliwość montażu na ścianie - VESA Tak 25 Gwarancja - 2 lata producenta Ilekroć w treści SWZ, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, a także normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne z opisywanym. Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia rozumie się produkt o parametrach i wymaganiach minimalnych wyszczególnionych (wymienionych) i określonych w szczegółowym zakresie, w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, a wszelkie towary określone w dokumentacji, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis w zakresie minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Zamawiający, przy opisie przedmiotu zamówienia, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z normami jakościowymi lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z równoważnymi normami jakościowymi odwołującymi się do systemów zapewniania jakości opartych na odpowiednich normach europejskich lub potwierdza odpowiednio stosowanie przez Wykonawcę równoważnych środków zapewnienia jakości. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych równoważnych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych odwołujących się do systemów zarządzania jakością opartych na odpowiednich seriach norm europejskich oraz certyfikowanych przez akredytowane jednostki.
Interne KennungZP.271.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 p.z.p. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 p.z.p.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego Dostosowanie stanowisk pracy do indywidualnych potrzeb UP – dostawa monitorów w ramach projektu pn. Poprawa ergonomii pracy w Urzędzie Miasta Łuków Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 szt. monitorów. Lp. Parametr WYMAGANE MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE- MONITOR 1 Rodzaj wyświetlacza Monitor LCD z podświetleniem LED 2 Wielkość przekątnej 27" 3 Współczynnik kształtu 16:9 4 Rozdzielczość natywna 3840 x 2160 przy 160 Hz 5 Typ matrycy Technologia IPS (In-Plane Switching) 6 Jasność 400 cd/m² 7 Współczynnik kontrastu 1000:1 8 Liczba wyświetlanych kolorów 1,07 miliarda kolorów 9 HDR TAK, Certyfikat Display HDR 400 10 Czas reakcji 1 ms 11 Filtr światła niebieskiego Tak 12 Obrotowy ekran (PIVOT) Tak 13 Poziomy kąt widzenia 178 14 Pionowy kąt widzenia 178 15 Głośniki Tak 16 Łączność • HDMI 2.1 - 1 szt. • DisplayPort 1.4 - 1 szt. • Wyjście słuchawkowe - 1 szt. • AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. 17 Możliwość regulacji Zmiana wysokości, przechylanie oraz obrót w poziomie i pionie 18 Nachylanie w górę/dół -5°/+25° 19 Obrót monitora w lewo/prawo -20°/+20° 20 Obrót monitora w pionie -90°/+90° 21 Dołączone przewody • 1 przewód zasilający • 1 kabel HDMI do HDMI 22 Napięcie wejściowe AC 100-240 V 23 Zużycie energii Poniżej 25 W 24 Możliwość montażu na ścianie - VESA Tak 25 Gwarancja 2 lata producenta