16554-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Möbel – Europese aanbesteding Meubilair t.b.v. Zaffier
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Meubilair t.b.v. Zaffier
Beschreibung: Middels onderhavige Aanbestedingsprocedure wenst Aanbestedende dienst een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering, plaatsing en montage van meubilair en partiële inrichting op haar (vestigings)locaties. Er wordt gezocht naar een leverancier die tegen reële, marktconforme prijzen en condities, de levering(en) kan verzorgen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is donderdag 14 maart 2024. De raamovereenkomst kent een looptijd van vier (4) jaren, en eindigt dientengevolge van rechtswege op 14 maart 2028. Nadien zijn er derhalve geen mogelijkheden tot verlenging. De maximale omvang bedraagt 800 stuks.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Meubilair t.b.v. Zaffier
Beschreibung: De opdracht is niet verdeeld in percelen. Er is sprake van één opdracht, namelijk de levering van Meubilair conform de Aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om gedurende de looptijd zaken af te nemen uit de zogenaamde Optionele lijst (Bijlage 3B).